EXKLUZÍVNE - NOVINKY Z 23. SÉRIE

18. září 2011 v 11:39 | Adam Klesa |  Novinky

NOVINKY


23x01 - Promo obrázky


Fox zverejnil promo obrázky k prvej epizóde 23. série - The Falcon and the D'Ohman. Na prvom obrázku môžete vidieť Waynea, agenta CIA, ktorého nadaboval herec Kiefer Sutherland, známy napríklad ako agent Jack Bauer zo seriálu 24. Na druhom obrázku je Marge spolu so šéfkuchárom -Tom Colicchio, ktorý je v USA porotcom súťažnej reality show o kuchároch s názvom "Top Chef".

V tejto epizóde sa tiež dozvieme, či spolu zostanú Ned Flanders a Bartova učiteľka Edna. Táto dvojica sa dala dokopy v poslednej epizóde 22. Série - The Nedliest Catch. O tom, ako bude ich vzťah pokračovať, mohli rozhodnúť ľudia, hlasovaním na oficiálnej stránke Simpsonovcov.

23x01a

23x01b

Nová 23. séria začína 25. septembra

V USA odštartuje nová 23. séria Simpsonovcov v nedeľu 25. septembra epizódou s názvom The Falcon and the D'ohman, v ktorej sa agent CIA (dabuje ho Kiefer Sutherland) pokúsi zachrániť Homera, ktorého uniesli.
K tejto príležitosti zverejnila stanica FOX krátke propagačné video, ktoré si môžete pozrieť nižšie:

Lady Gaga ve 23. sérii Simpsonovi !

Pokud jste fanoušky Lady Gaga, tohle vás určitě potěší. Tato zpěvačka se objeví přímo ve 23. sérii, respektive v jedné její epizodě. Gaga si nahrávání užila: ,,Byla to určitě jedna z nejskvělejších věcí, co sem v životě udělala! Byla jsem z toho dost nervózní, živím se zpěvem a ne dabingem. Musela jsem se hodně snažit, abych hlas neměnila a byla přesně taková, jaká jsem. Můj táta se asi zblázní, až tu epizodu uvidí, Simpsonovi miluje!''
POZOR, SPOILER K TÉTO EPIZODĚ - Co se bude dít v samotné epizodě? Gaga se ve Springfieldu zastaví a bude zvedat sebevědomí Líze, pomocí písně a flashmobu (tancující masa lidí). Celý díl bude dost ''Gagoidní'', tzn. uvidíme například Gagavlak, poháněný obřím korzetem, který srší plameny. Největším šokem pro diváky bude určitě polibek mezi Lady Gaga a Marge Simpsonovou.

Epizoda se bude vysílat během jara 2012.To je všetko - 23. Séria začína 25. Septembra na FOXE


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama