Říjen 2011

Neoficiálne obrázky - Simpsonovi ve filmu 2

31. října 2011 v 20:17 Novinky
Na filme sa ešte ani nezačalo pracovať no fanúšikovia by ho tu chceli už teraz

pozrite si neoficiálne obrázky vytvorené fanúšikmi ku druhému filmu simpsonovcov


Simpsonovský dom z lega

29. října 2011 v 12:37 Novinky

Akurát surfujem po nete a našiel som toto :-) sú to simpsonovci ? sú ! sem s nimi :-)


Hlášky ostatných

28. října 2011 v 0:12 Hlášky

HLÁŠKY OSTATNÍCH

Automat Medvěd: Kdo je jediný, kdo může předcházet lesním požárům? ... Stisknul jsi TY a myslel jsi tím mě - to je nesprávné! Správná odpověď zní TY!


Lenny a Carl

28. října 2011 v 0:11 Hlášky

LENNY A CARL

Lenny (k Homerovi): Měl bys jít k doktorovi. Myslím, že zdravý člověk nemůže takhle smrdět!


šerif WIGGUM

28. října 2011 v 0:10 Hlášky

WIGGUMOVY HLÁŠKY

Wiggum: Tady taťka medvěd. Sledujte podezřelého muže, který jede... v nějakém autě, po silici směrem do... no, jak tam prodávaj ten guláš! Zvláštní znamení: je bez klobouku.


Dedko Abe Simpson

28. října 2011 v 0:09 Hlášky

ABEOVY HLÁŠKY

Abe Simpson: V domově potřebujeme nový zvířátko, když jsme při kartách zabili toho ukecanýho ptáka!


Marge Simpsonová

28. října 2011 v 0:08 Hlášky

MARGEINY HLÁŠKY

Marge (hledá něco v krabici): Ó! Rubikova kostka! Můžeme ji spolu všichni skládat!
Líza: Začni s diagonálními barvami!
Homer: Dej hlavní prst na žlutou kostičku, vedlejší prst na oranžovou a otoč s tím.
Marge: Hlavní a vedlejší prst?
Rodina: Kruť s tím nahoru! Ne, na druhou stranu! Otoč to tam! Ještě kousek! ...
Marge: Jeden po druhém!
Bart: Otoč levou krajní stranou nahořejc! Nahořejc!
Marge: Už si vzpomínám, proč jsem to sem původně odložila...


Bart Simpson

28. října 2011 v 0:07 Hlášky

BARTOVY HLÁŠKY

Bart: Tati, seš velkej tlustej tlučhuba a umíš chodit, když musíš!


Homer Jay Simpson 2

28. října 2011 v 0:05 Hlášky
Homer: "Měj se Adile, a ty plány civilní obrany ti pošlu poštou!"


Homer Jay Simpson 1

28. října 2011 v 0:05 Hlášky

HOMEROVY HLÁŠKY

Homer: Marge, já teď s Lízou nemluvím, mohla bys mi podat ten sirup?
Marge: Prosímtě, podej otci sirup, Lízo.
Líza: Barte, řekni tátovi, že mu podám sirup pouze v případě, že jim nepoleje žádné maso!
Bart: Ty si máčíš párky v sirupu?
Homer: Marge, řekni Bartovi, že si chci dát sklenici sirupu jako každé ráno.
Marge: Řekni mu to sám! Ignoruješ Lízu, ne Barta!
Homer: Barte, řekni matce, že jí děkuju!
Marge: Homere, máš mluvit na mě a zadruhé jsem slyšela, co jsi řekl!
Homer: Lízo, řekni matce, ať do mě nereje!
Bart: Tati, s Lízou přece nemluvíš!
Homer: Barte, do pokoje!!!


V U.S.A. vychádzajú dve nové komiksy

28. října 2011 v 0:01 NovinkyV USA vycházejí dva nové komiksy


V Americe vycházejí dva nové díly komiksů rodiny Simpsonovi. Zatím jsou k dispozici v původním, tedy anglickém, jazyce. Jakmile však dojde k překladu (pokud - doufáme!), budete o tom ihned informováni.

Simpsons Comics #183: Girth of a nation (Objem národa)

Komiksák prožije šok, když navštíví věštce, který mu řekne, že v budoucnu budou všichni milovat komiksy s Bartchiem (parodie na slavné komiksy s Archiem). Na tomto čísle se také podílel autor komiksů s Archiem - Stan Goldberg.


Simpsons Comics #64: Bart Simpson 'Nerd Buster' (Lovec šprtů)

Již podle obálky můžete hádat, o čem bude jeden z příběhů v tomto komiksu. Ovšem také se dočtete o tom, jak Simpsonovi vyhráli letenku do Mexika a ztratili se v džungli. Nakonec prozradíme ještě poslední příběh - Bart se pokusí být dobrým a spořádaným občanem, načež z

Bude druhý diel filmu Simpsonovci ?

23. října 2011 v 18:24 NovinkyBUDE DRUHÝ DÍL FILMU SIMPSONOVI?

Dočkáme se dalšího filmu s rodinkou Simpsonových? Na tuto otázku neexistuje jasná odpověď. Jisté je, že dabéři mají podepsané smlouvy na pokračování, přičemž Matt Groening prohlásil, že dvojku by určitě chtěl mezi diváky dostat. V podstatě lze tedy říci, že je jen otázka času, než se dostane na stříblná plátna.
Al Jean (producent seriálu) ovšem tyto informace bagatelizoval se slovy, že do doby, než seriál úplně skončí (proboha jen to ne!), nerad by se pouštěl do dalšího filmového zpracování. Důvodem jsou obavy z kvality tohoto pokračování, které by se ve stínu vynikajícího prvního dílu mohlo ztratit. Jeho hlavní přání je především nevytvořit něco bez rozmyslu, co by nedosahovalo ke kvalitám jedničky - hned na to ale dodal, že v tomto momentě mluví sám za sebe, takže jasné je, že plány na Simpsonovi ve filmu 2 nejsou zatraceny (skoro bychom chtěli až říci, že spíše naopak).
Pokud se objeví jakékoliv nové informace, budeme vás o tom ihned informovat.

Co víme?


Ilustrační obrázek
Již první díl nastavuje stejně jako Maggie otázku "Bude dvojka"? V následujícím textu naleznete to, co zatím o druhém díle bylo řečeno.
Nejlepší zpráva ze všech pochází z úst Matta Groeninga (tvůrce Simpsonových) ze schůzky Televizních kritiků (Television Critics Association). Mluvil totiž i o druhém díle úspěšného snímkuSimpsonovi ve filmu. "Uděláme ho, jsem si jist!" řekl.
Mimochodem, první díl vydělal po celém světě až do teď 526 417 972 amerických dolarů, takže lidem z americké distribuční společnosti FOX by se podobné peněžité číslo určitě líbilo...

Jaro 2007Ještě před uvedením prvního filmu vyšla informace o tom, že dabéři podepsali smlouvu na případné Simpsonovi ve filmu 2
Srpen 2007Producent Al Jean říká, že zatím na dvojku nejsou žádné plány.
Březen 2008Hank Azaria, významný americký dabér ve svém rozhovoru tvrdí, že druhý díl by mohl být na způsob speciálních čarodějnických epizod.
Červenec 2008Tvůrce Matt Groening informuje na schůzce televizních kritiků, že dvojka bude, jen je to vše otázkou času.
Září 2008Al Jean řekl: "Bude pokračování? Možná, když bude dobrý scénář. Ten první nám trval 4 roky! Každopádně moje vize je, že bychom vypustili dvojku až po ukončení seriálu a to zatím vůbec nemáme v plánu. Mluvím však naprosto a pouze za sebe."

Hrozí koniec Simpsonovcov ?

23. října 2011 v 18:18 Novinky

Simpsonovi minimálně další dva roky

V posledních několika dnech nešlo přehlédnout spor mezi americkou televizí FOX a dabéry, kteří propůjčují hlas svým kresleným postavičkám v seriálu Simpsonovi. FOX požadoval razantní snížení platů o 45%, s čímž nesouhlasili Dan Castellaneta (Homer, děda Simpson, Krusty), Julie Kavner (Marge), Nancy Cartwright (Bart), Yeardley Smith (Líza), Hank Azaria (Vočko, Wiggum, Apu), a Harry Shearer (pan Burns, ředitel Skinner, Ned Flanders). Lépe řečeno, dabéři by souhlasili s platem o 30% menším, pokud by mohli mít provize z prodeje Simpsonovského oblečení, DVD a ostatního zboží. Takové kompromisy však u FOXů nepřichází v úvahu.
Spory mezi dabéry a produkční televizí tu nebyly poprvé. Už v minulosti hrozil FOX, že původní tým vymění lidmi s dokonalou imitací jejich hlasů (a že jich v Americe není málo). Stejně jako tentokrát, se ale spor vyřešil. Sice za zavřenými dveřmi, ale důležité je, že Simpsonovi budou na amerických televizích ještě minimálně 2 roky. Dočkají se tak ještě neuvěřitelné 24. a 25. série s celkovým počtem 559 epizod od jejich vzniku.
Jak už jsme psali, oficiální tisková zpráva nepsala o tom, jak se dabéři s televizí dohodli. Stejně tak nepíše ani slovo o tom, že by 25. série byla poslední. Tím bychom chtěli důrazně vyvrátit všechny spekulace, které se objevili především v českém tisku (citace deník Metro: ...FOX bude vyrábět seriál Simpsonovi už jen další dvě sezony...). Pětadvacátá série je zatím poslední, ke které má celý štáb podepsané smlouvy.
Optimismus budocnosti seriálu přimíchává producent Al Jean: "Naše nálada se rovná euforii smíchanou s pocitem "Wow, máme toho hodně na práci". Věřte mi, že se na tyto dvě série nebudeme dívat jako na konečné. V boji budeme pokračovat tak dlouho, dokud to půjde. Vážně nevěříme tomu, že to budou poslední série tohoto legendárního seriálu. Není to konec, ale začátek! Je to klišé, ale je to pravda!" Když se Jeana novináři z Entertainment Weekly zeptali, jak dlouho by chtěl ještě Simpsonovi připravovat, odpověděl: Upřímně si myslím, že třicátá série je cíl, na který se vyplatí střílet. Čtyřicet by znělo bláznivě, ale na druhou stranu 25 znělo bláznivě před dvaceti lety.
Producenti v čele s Alem Jeanem se dali dohromady a v rychlosti pro všechny fanoušky připravili děkovné video. "Diváci jsou přeci jenom důvodem, díky kterému se Simpsonovi stále vysílají." Dan Castellaneta dokonce nově nahrál píseň "Simpsonovi nikdy neskončí" z 13. série epizody Na pranýři. Na celé video se můžete podívat zde.
Kauzy si všimlo i plno českých médií. Na oskenované články se můžete podívat zde: Metro 6.10.,Blesk 6.10., MF Dnes 6.10., Metro 11.10.


Fox vydalo video k oslavě ''návratu'' Simpsonů

Datum 18.10.2011 - Komentáře (0)


Společnost Fox se v současné době nehřeje na výsluní přízně fanoušků Simpsonů, tedy především poté, co prohrozili zrušením tohoto kultovního seriálu. Televize Fox se proto rozhodla odlehčit jinak špatnou atmosféru kolem seriálu Simpsonovi, která přetrvává i po přislíbení minimálně dalších dvou nových sérií. Televize přitom sestříhala záběry ze seriálu a doprovodila je nově nazpívanou verzí písně 'They'll never stop the Simpsons'' od Dana Castellanety. Video naleznete pod tímto článkem.


Plakát ke speciálnímu čarodějnickému dílu XXII

Datum 16.10.2011 - Komentáře (1)


Fox vypustil v rámci propagace letošního halloweenského speciálu plakát, který naznačuje, jaké příběhy v tomto velmi očekávaném díle uvidíme. Dokážete odkadnout, co se v nich bude dít? Premiéra je ohlášená na 30.10. - už aby to bylo! Čekání si tedy můžete zkrátit právě tímto krásným plakátem.
Poznámka: pokud bude uvolněn i k prodeji, budeme vás o tom informovat.

Sledovanost druhého dílu 23. série

Datum 11.10.2011 - Komentáře (3)


Druhý díl 23. série, nazvaný jako 'Bart Stops To Smell The Roosevelts", nedosáhl na první místo ve sledovanosti mezi animovanými pořady. Pořadí je následující:
1) Family Guy/Gryffinovi (6.91 milionů diváků)
2) Simpsonovi (6.12)
3) Amercan Dad (5.71)
4) The Cleveland Show (5.47)
Další epizoda náš čeká až 30.10., kdy na obrazovky Foxu zavítá 'Speciální čarodejnícký díl XXIII' - pauza ve vysílání je prakticky tradiční. Do té doby tedy pochopitelně neočekávejte žádné nové titulky :-).

Krize zažehnána, Simpsonovi zatím nekončí!

Datum 08.10.2011 - Komentáře (7)


Fox dospěl s hlavními dabéry k dohodě a dočkáme se tedy nejspíš i 25. série! Společnost Fox nakonec přistoupila na vyjednávání a dohodla se s herci na kompromisu. Herci tak sice nedostanou žádná procenta z výdělků seriálu, ale nakonec se jim plat nebude snižovat tak razantně, jak původně v plánu.
Zatím tedy máme jistotu, že vznikne 24. série a pokud příští rok Fox nebude prosazovat opětovné snížení platů, neměl by být problém ani s 25. sérií - společnost si jí totiž už objednala u tvůrců. Vypadá to, že rodinka s námi bude minimálně ještě dva roky!

Tahanice o peníze pokračují

Datum 06.10.2011 - Komentáře (6)


Jak jsme vás již včera informovali, společnost Fox se na začátku tohoto týdne rozhodla, že sníží platy hercům, kteří dabují hlavní postavy, o 45%. Důvody Foxu jsou přitom dle jejich slov logické - Simpsonovi budou peníze produkovat i kdyby byla show zrušená, reklamní předměty, reprízy, DVD atd., vydělávají obrovské jmění a myšlenka, že by Fox nemusel investovat velké náklady, a přitom vydělávat, je lákavá.

Co je ale nového, je to, že tým tvůrců (Včetně Matta Groeninga, Jamese L. Brookse a Al Jeana) hned záhy nabídl své platy ke snížení, díky čemuž by byly platy dabéru z velké části ušetřeny. Tvůrci tedy chtějí zachránit osud 24. série, ta by jinak byla určena jako rozloučení s publikem a Simpsonovi by byli u svého konce. Fox totiž nechce nadále do show investovat peníze a přistoupí k natočení další série jedině pokud se sníží celkové náklady o 20-25%. Do zítřejšího dne, někdy do odpoledne amerického času (u nás navečer) mají dabéři čas na podepsání smlouvy.

O dalším vývoji vás budeme i nadále informovat.

Hrozí konec Simpsonů?

Datum 05.10.2011 - Komentáře (17)


Smráká se nad seriálem Simpsonovi? Současná 23. sezóna může být poslední, kterou společnost Fox natočila. Společnost požaduje, aby se platy herců snížily o 45%. Pokud nebudou herci souhlasit, seriál bude zrušen. Hlavních 6 herců (Dan Castellaneta, Julie Kavner, Nancy Cartwright, Yeardley Smith, Hank Azaria a Harry Shearer) se však snaží vyjednat zachování platů, byť v jiné podobě - jsou ochotni přistoupit ke snížení fixního výdělku o 30 %, a zbylou částku chtějí doplnit o procentuelní zisky z nových řad. Ve FOX však o žádných kompromisech nechtějí slyšet, proto nyní nad budoucností seriálu visí jeden velký otazník.

Konzolové Hry

23. října 2011 v 18:13

Futurama Online

23. října 2011 v 17:37

Sledujte i Futuramu online: www.futurama-online-cesky.cz

Sledujte Futuramu online

Vyšiel nový album nálepiek Simpsonovcov

23. října 2011 v 14:09 Novinky

Album a samolepky The Simpsons

Album a samolepky The Simpsons
Do prodeje právě přichází nové album a samolepky The Simpsons, které přináší mnoho obrázů s vašimi oblíbenými animovanými hrdiny. Album má 32 stran s obrázky a místem pro nalepení samolepek a navíc obsahuje plakát Barta. Specialitou jsou"smrdící" samolepky. Album i samolepky koupíte v hračkářstvích a na stáncích s tiskem a také na našem e-shopu zde.

spolu je nálepiek : 100 klasických , 6 voniacích a 18 trblietavých nálepiek = spolu = 124 nálepiek

CENA ALBUMU : 1,89 Euro / 49 Kč

CENA NÁLEPIEK - 1 BALÍĆEK = 5 kusov - 0,49 Euro / 15 Kč

zdroj : www.corfix.cz / www.corfix.sk

PS.: Ja ako Admin tejto stránky vám ho odporúčam

PS.: Mám už skoro všetky nálepky v svojom albume


FOTKA ALBUMU :

FOTKA OBALU NÁLEPIEK :